BALI WYCIECZKI

Wyspa Bali jest zupełnie inne od reszty świata. Przyjeżdżają tu miliony turystów i prawie każdy jest zachwycony i znajduje coś dla siebie. Nurkowanie na Bali jest jedną z największych atrakcji turystycznych. Bali jest jednym z najlepszych miejsc do nurkowania na świecie. Najpopularniejszą wycieczką na Bali jest wyprawa na nurkowanie. Temperatura wody wokół wyspy Bali wynosi ok. 28 stopni, a widoczność pod wodą sięga ok 50 m. Nawet osoby które nigdy jeszcze nie nurkowały mogą wziąć udział w wycieczce w jednodniowym programie nurkowym dla początkujących INTRO lub zapisać się na kursy nurkowania PADI Open Water Diver (nurkowanie Bali wycieczki), który trwa 3 dni. Gwarantujemy profesjonalną organizację nurkowania, kursy nurkowania prowadzone są przez doświadczonych instruktorów w systemie szkolenia nurkowego PADI. Z innych atrakcji turystycznych wyspy Bali można polecić wycieczkę do Ubud którego największą atrakcją turystyczna jest świątynia małp, malowniczy wulkan Batur, piękne swiatynie Tirta Empul oraz Tanah Lot. Dla zwolenników. Z wycieczek po Bali można też polecić takie atrakcje turystyczne Bali jak rafting górską rzeką czy surfing. Przede wszystkim zapraszamy na Bali na wspólne nurkowanie (nurkowanie Bali)

BALI POGODA

Pogoda na Bali jest cały rok bardzo przyjemna. Na wyspie Bali dominuje klimat równikowy monsunowy. Zamiast zwykłego podziału na cztery pory roku jak w Polsce na wyspie Bali rozróżnia tylko dwie pory: pora sucha (panuje od czerwca do października) oraz pora mokra (panuje od listopada do marca). Na wyspie Bali podczas pory deszczowej opady występują głównie w nocy w postaci krótkotrwałych burz. W niektórych obszarach, szczególnie po południowej stronie wyspy Bali różnica między pora sucha i porą mokrą jest prawie niedostrzegalna, a tym samym pogoda na wyspie Bali jest równie dobra latem jak i zimą. BALI TEMPERATURY: Najcieplejszym miesiącem na wyspie Bali jest maj (28°C) a najchłodniejszym miesiącem na Bali jest styczeń (26°C), a wiec średnia roczna temperatura na Bali oscyluje ok. 27°C. Na obszarach nizinnych wyspy Bali jest ciepło zarówno w dzień, jak i w nocy. Temperatura wody na indonezyjskim oceanie wynosi około 28°C.  Woda morska ma prawie niezmienną temperaturę, dzięki temu kąpiele w morzu, snorkeling, surfing czy nurkowanie są możliwe przez cały rok.


WYSPA BALI

Bali jest indonezyjską wyspą i jednym z najpopularniejszych na świecie kierunków turystycznych. Około 80 % zagranicznych turystów odwiedzających Indonezję przyjeżdża również na Bali. Wyspa Bali ma około 145km długości, 80km szerokości i mieszka tu 4 milionów Balijczyków. Bali ma fascynującą kulturę, tropikalną przyrodę, ciepły klimat, przyjaźnie nastawionych mieszkańców i pyszne jedzenie. Bali słynie z przepięknych plaż, lasów tropikalnych oraz wielu świątyń. Trudno znaleźć inną indonezyjską wyspę która ma tak wielu atrakcji turystycznych jak Bali. Najpiękniejsze miejsca na Bali znajdują się z dala od kurortów turystycznych, a należą do nich wulkany, jeziora, pola ryżowe, dżungla, wodospady i świątynie. Najbardziej rozwiniętym turystycznie regionem jest południowa część wyspy Bali z głównym miastem Denpasar i to tu znajdują się główne kurorty takie jak Sanur, Kuta, Nusa Dua, Seminyak, Legian. W tej części Bali znajduje się wiele barów, restauracji i sklepów. Wyspa Bali słynie z intensywnego życia nocnego. Osoby lubiące złociste plaże, wybierają regiony wyspy Bali takie jak Kuta lub Sanur. Rejon Sanur jest też miejscem, gdzie znajduje się najwięcej centrów nurkowych które oferujących nurkowanie oraz kursy nurkowania na wyspie na Bali.


BALI

 

nurkowanie Bali
 centrum nurkowe Bali
 Bali nurkowanie
 kursy nurkowania Bali
bali
 Bali nurkowanie
nurkowanie Bali ceny
nurkowanie nurkowanie Bali Bali Bali mapa Bali temperatura Bali wycieczki