Nurkowanie INTRO Bali

Kurs nurkowanie Bali

Nurkowanie Bali

NURKOWANIE INTRO BALI

Bali nurkowanie dla początkujących PADI DSD (INTRO)

Program Odkryj nurkowanie INTRO na Bali jest to jednodniowa wycieczka podczas której odbędą Państwo dwa nurkowania z instruktorem z łodzi pośród raf koralowych wokół wyspy Bali. Rano odbierzemy Państwa z hotelu na Bali. Po wypełnieniu dokumentów, pojedziemy w kierunku jednego z miejsc nurkowych na Bali. Na miejscu rozpoczniemy szkolenie teoretyczne i omówimy cały plan dnia. W czasie tej wycieczki odbędziecie 2 nurkowania po około 40 minut każde. Gdy gdy dotrzemy do jednego z miejsc nurkowych zostaniecie ubrani w sprzęt nurkowy i wraz z instruktorem odbędziecie nurkowanie. Nurkowania odbywają się w jeden na jeden, czyli na każdego turystę przypada jeden instruktor nurkowania, który przez całe nurkowanie nie odstępuje na krok swojego podopiecznego. Typowa głębokość nurkowania INTRO to zazwyczaj 6 - 8 metrów. By wziąć udział w programie nurkowym INTRO-DSD należy być ogólnie zdrowym i mieć skończone 10 lat. Choroby układu krążenia, płuc, zatok, uszu, padaczka, klaustrofobia oraz astma są przeciwwskazaniem do nurkowania. Program odkryj nurkowanie INTRO jest wstępem do kursu nurkowania dla początkijących PADI Open Water Diver.

Programu odkryj nurkowanie INTRO kosztuje 130 USD. Cena zawiera transfer z hotelu na Bali, 2 nurkowanie po ok. 40 minut każde z instruktorem nurkowania PADI (nurkowanie Bali), szkolenie w języku polskim, sprzęt nurkowy oraz lunch.

Witamy na wyspie Bali w podwodnym świecie raf koralowych. Rafy koralowe wokół wyspy Bali urzekają różnorodnością barw, form życia, gdzie widoczność pod wodą wynosi czasami 50 metrów, a w ciągu 10 minut na rafie koralowej na Bali możemy spotkać więcej gatunków zwierząt niż przez 10 godzin w tropikalnej dżungli. Podczas nurkowania zobaczycie to , co do tej pory oglądaliście tylko w programach National Geografic. Przepustką do tego podwodnego świata jest program nurkowy Odkryj nurkowanie DSD PADI (INTRO) (program 1-dniowy) lub kurs nurkowania PADI Open Water Diver trwający 3 dni. (nurkowanie Bali).

 

nurkowanie Bali
 centrum nurkowe Bali
 Bali nurkowanie intro
 kursy nurkowania Bali
Bali
 Bali nurkowanie
nurkowanie Bali ceny
nurkowanienurkowanie Bali Bali span>bali diving bali diving bali diving