Bali Polska baza nurkowa

POLSKIE CENTRUM NURKOWE NA BALI

Bali Polskie centrum nurkowe

 

nurkowanie Bali
 centrum nurkowe Bali
 Bali nurkowanie
 kursy nurkowania Bali
Bali
 Bali nurkowanie
nurkowanie Bali ceny
nurkowanie nurkowanie Bali Bali centrum nurkowe bali sanur nurkowanie bali bali baza nurkowa

Polskie centrum nurkowe na Bali znajduje się w południowej części wyspy Bali, w samym centrum miejscowości Sanur przy ulicy Jalan Martasari. W bazie nurkowej na Bali kursy nurkowania prowadzą polscy instruktorzy nurkowania PADI i dzięki temu możemy zagwarantować najlepszy poziom usług i bezpieczeństwa. Cały sprzęt nurkowy (solidny sprzęt nurkowy firmy Scubapro), którego używamy jest codziennie myty, suszony oraz regularnie serwisowany. Zapewniamy bezpłatny transport z każdego hotelu znajdującego się w pd. części wyspy Bali i odwiezienie do hotelu po nurkowaniach. Na nurkowania wyjeżdrzamy o godzinie 8.00 a wracamy około godziny 16.00-17.00. Po nurkowaniach jemy lunch i odpoczywamy. Statki którymi pływamy na nurkowania są wygodne, butle nurkowe napełniane są czystym powietrzem a filtry powietrza w kompresorach są regularnie zmieniane.

Centrum nurkowe na Bali posiada dużą ilość sprzętu nurkowego do wynajęcia:

- 15 jacketów nurkowych BCD (Aqualung) w rozmiarze od XS do XXL
- 15 kompletów automatów oddechowych do nurkowania z inflatorem (Scubapro)

- 20 zestawów ABC do snorkeingu, składających się z maski, płetw i rurki
- 55 krótkich pianek (5 mm krótkich) i 15 długich skafandrów (5 mm) w rozmiarze od XXS do XXXL
- 10 podwodnych latarek do prowadzenia nurkowań nocnych
- także komputery nurkowe, bojki, kamery podwodne, analizatory tlenowe itp.

Butle nurkowe są napełniane przez sprężarkę Bauer w pełni zautomatyzowane, napędzaną silnikiem elektrycznym. Powietrze jest podwójnie filtrowane i jest bardzo czyste. W bazie nurkowej na Bali nurkowie posiadających uprawnienia do nurkowania na wzbogaconym powietrzu mogą zamówić butle z nitroksem EANx32 lub EANx36.

 

Baza nurkowa na Bali prowadzi program nurkowanie Intro (dla początkujących) oraz kursy nurkowania w systemie PADI takie jak kurs nurkowania PADI Scuba Diver, kurs nurkowania PADI Open Water Diver, kurs nurkowania PADI Advanced OWD, kurs nurkownaia PADI Rescue diver a także kurs nurkowania PADI Divemaster. W ofercie centrum nurkowego jest też wiele kursów specjalizacji jak Nitrox diver, deep diver, wreck diver etc. Nasza baza nurkowa na Bali organizuje także nurkowania turystyczne dla certyfikowanych nurków. Nurkowie mogą zostawić swój sprzęt nurkowy w centrum nurkowym. Osoby pracujące w Polskim centrum nurkowym na Bali maja duże doświadczenie w nurkowaniu a organizowane przez nas nurkowania turystyczne oraz kursy nurkowania prowadzone są w małych grupach z zachowaniem zasad bezpieczeństwa centrum nurkowe Hurghada