Nurkowanie Phuket

NURKOWANIE INTRO PHUKET

Nurkowanie INTRO Phuket

Program Odkryj nurkowanie INTRO jest to jednodniowa wycieczka podczas której odbędą Państwo dwa nurkowania z instruktorem z łodzi pośród raf koralowych wyspy Phuket. Rano odbierzemy Państwa z hotelu na wyspie Phuket i przewiezienia na nasz statek. Po wypełnieniu dokumentów, około godziny 9.00 statek ruszy w kierunku jednego z 20 miejsc nurkowych, które znajdują się w pobliżu miasta Phuket. W czasie rejsu rozpoczniemy szkolenie teoretyczne i omówimy cały plan wycieczki. W czasie tej wycieczki odbędziecie 2 nurkowania po około 20 minut każde. Gdy łódź zacumuje obok rafy koralowej, załoga ubierze was w ekwipunek i pomoże wejść do wody. Tam czekający już instruktorzy zabiorą was na nurkowanie. Nurkowania odbywają się w jeden na jeden, czyli na każdego turystę przypada jeden instruktor nurkowania, który przez całe nurkowanie nie odstępuje na krok swojego podopiecznego. Typowa głębokość nurkowania INTRO to zazwyczaj 6 - 8 metrów. By wziąć udział w programie nurkowym INTRO należy być ogólnie zdrowym i mieć skończone 10 lat. Choroby układu krążenia, płuc, zatok, uszu, padaczka, klaustrofobia oraz astma są przeciwwskazaniem do nurkowania. Program odkryj nurkowanie INTRO jest wstępem do kursu nurkowania dla początkijących PADI Open Water Diver.

Programu odkryj nurkowanie INTRO kosztuje 4500 THB . Cena zawiera transfer z hotelu na Phuket, opieka instruktora nurkowania, 2 nurkowania na dwóch różnych rafach koralowych (Phuket), szkolenie, sprzęt nurkowy, lunch i napoje na statku.

Witamy w miejscowości Phuket w podwodnym świecie raf koralowych. Rafy koralowe wokół Phuket urzekają różnorodnością barw, form życia, gdzie widoczność pod wodą wynosi czasami 50 metrów, a w ciągu 10 minut na rafie koralowej na Phuket możemy spotkać więcej gatunków zwierząt niż przez 10 godzin w tropikalnej dżungli. Podczas nurkowania zobaczycie to , co do tej pory oglądaliście tylko w programach National Geografic. Przepustką do tego podwodnego świata jest program nurkowy Odkryj nurkowanie INTRO (program 1-dniowy) lub kurs nurkowania podstawowy PADI Open Water Diver trwający 4 dni. (nurkowanie Phuket)

 

nurkowanie Phuket
 centrum nurkowe Phuket
 Phuket nurkowanie
 kursy nurkowania Phuket
Phuket
 Phuket nurkowanie
nurkowanie Phuket ceny
nurkowanienurkowanie Phuket Hurghada span>phuket diving phuket diving phuket diving